11 Garip ASMR YouTube Videoları Size Karıncalanma Veriyor


iPhone kulaklıkların bir fotoğrafı.

Fotoğraf: Tanmoythebong (Shutterstock)

biri misin çok, çok Yumuşak konuşan YouTuber’ların saatlerce mikrofonlarına dokunup fısıldaşmasını izlemekten hafif bir tekme alan insanlar? Senin için kötü hislerim var mı?

ASMR ile ilgilenmiyorsanız veya hiç duymadıysanız, işte kısa bir özet: ASMR, otonom duyusal meridyen yanıtının kısaltmasıdır ve bazı insanların, birinin bir onlara kamera. Bazı insanlar bu hissi boyunlarının arkasında “karıncalanma” olarak tanımlarken, diğerleri bunun yeterince rahatlatıcı olduğunu söylüyor. uykuya dalmak. Şahsen, bu muhabir onlardan hiçbir şey almıyor ve asla – eğer uyuya kalıyorsam, diyelim ki, 10 dakikalık bir video Bir adamın odun oymacılığı, rahatlamadan değil can sıkıntısından olacak.

Bunu akılda tutarak, bu türde beni hissettiren bazı videolar bulabilmek için ASMRtistlerin tavşan deliğine dalmaya karar verdim (şaka değil, kendilerine öyle diyorlar). bir şey. Pek çok kişinin çıldırdığı zor, çınlayıcı hisleri almasaydım, belki de içsel tiksinti veya rahatsızlık duygularını tarayan ASMR’yi bulabilirdim. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir şey.

Uzun sürmedi. Omurgamı kaşındıran garip videolardan oluşan bir boşluk buldum. ASMR topluluğunun izleyicilerde farklı hisler uyandırmak için kullanılan farklı sesleri tanımlarken kullandığı kelime olan “tetikleyiciler” ile birlikte 11 kişisel favorinin listesi burada.Kaynak : https://gizmodo.com/11-weird-asmr-youtube-videos-give-you-tingles-1849133992

Yorum yapın